Plastike Dy Hole Crayon dhe mprehës laps, Color Printing

Plastike Dy Hole Crayon dhe mprehës laps, Color Printing

Përshkrim i shkurtër:

Emri i produktit Plastike Dy Hole Crayon dhe mprehës laps, Color Printing
Numri i produktit YG-PS-PL-MA-C-012
Product Color Printime Color
produkt Size 5 * 4 * 5 cm
produkt Pesha 28g
Paketa Lloji blister Card

 


Detail Product

Produkt Tags

Plastike mprehës laps manual që do të përdoret për lapsa standarde druri dhe crayons

Me cilësi të lartë blades çelik
Easy laps rast ruajtjen
ngjyra të ndryshme (ngjyra nuk mund të specifikohet kur urdhërohet)
Ideal për përdorim në shtëpi ose klasë


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!