Plastike Vlera Dy Hole Crayon dhe mprehës laps, Assorted Colors

Plastike Vlera Dy Hole Crayon dhe mprehës laps, Assorted Colors

Përshkrim i shkurtër:

Emri i produktit Plastike Vlera Dy Hole Crayon dhe mprehës laps, Assorted Colors
Numri i produktit YG-PS-PL-MA-C-015
Product Color Red, Green, Blue, Yellow, Black Available
produkt Size 5.5 * 2.8 * 5.2cm
produkt Pesha 25g
Paketa Lloji blister Card

Detail Product

Produkt Tags

Plastike mprehës laps manual që do të përdoret për lapsa standarde druri dhe crayons

Me cilësi të lartë blades çelik
Easy laps rast magazinimit
ngjyra të ndryshme (ngjyra nuk mund të specifikohet kur urdhërohet)
Ideal për përdorim në shtëpi ose klasë

  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!