Plastike Retangle Pencil dhe Caryon mprehës, Assorted Colors

Plastike Retangle Pencil dhe Caryon mprehës, Assorted Colors

Përshkrim i shkurtër:

Emri i produktit Plastike Retangle Pencil dhe Caryon mprehës, Assorted Colors
Numri i produktit YG-PS-PL-MA-C-018
Product Color Red, Green, Blue, Yellow, Black Available
produkt Size 3 * 2 * 1.1cm
produkt Pesha 3.5g
Paketa Lloji blister Card

 


Detail Product

Produkt Tags

Plastike mprehës laps manual që do të përdoret për lapsa standarde druri dhe crayons

Me cilësi të lartë blades çelik
Easy laps rast magazinimit
ngjyra të ndryshme (ngjyra nuk mund të specifikohet kur urdhërohet)
Ideal për përdorim në shtëpi ose klasë

  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!