Plastike Vlera Dy Hole Crayon dhe mprehës laps, Red

Plastike Vlera Dy Hole Crayon dhe mprehës laps, Red

Përshkrim i shkurtër:

Emri i produktit Plastike Vlera Dy Hole Crayon dhe mprehës laps, Red
Numri i produktit YG-PS-PL-MA-R-016
Product Color i kuq
produkt Size 5.5 * 2.8 * 5.2cm
produkt Pesha 25g
Paketa Lloji blister Card

 


Detail Product

Produkt Tags

Plastike mprehës laps manual që do të përdoret për lapsa standarde druri dhe crayons

Me cilësi të lartë blades çelik
Easy laps rast ruajtjen
ngjyra të ndryshme (ngjyra nuk mund të specifikohet kur urdhërohet)
Ideal për përdorim në shtëpi ose klasë


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!