Plastike katror Pencil dhe Caryon mprehës, Yellow

Plastike katror Pencil dhe Caryon mprehës, Yellow

Përshkrim i shkurtër:

Emri i produktit Plastike katror Pencil dhe Caryon mprehës, Yellow
Numri i produktit YG-PS-PL-MA-C-013
Product Color E verdhe
produkt Size 4 * 4 * 5 cm
produkt Pesha 22g
Paketa Lloji blister Card

 


Detail Product

Produkt Tags

Plastike mprehës laps manual që do të përdoret për lapsa standarde druri dhe crayons

Me cilësi të lartë blades çelik
Easy laps rast magazinimit
ngjyra të ndryshme (ngjyra nuk mund të specifikohet kur urdhërohet)
Ideal për përdorim në shtëpi ose klasë

  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!